GRUPA INCO S.A. z tytułem Perły Polskiej Gospodarki

Data publikacji: 2012-11-28
GRUPA INCO S.A. została wyróżniona w X edycji Rankingu „Perły Polskiej Gospodarki 2012” w kategorii Perły Duże oraz Perły Sektora Przedsiębiorstw Produkcyjnych i Usługowych. Tytuł Perły Polskiej Gospodarki jest przyznawany na podstawie szczególnych kryteriów i metodologii opracowanej przez naukowców z Zakładu Mikroekonomii Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, co sprawia Ranking jest najbardziej obiektywnym pozycjonowaniem przedsiębiorstw. Za "Perłę Polskiej Gospodarki" uznana zostaje firma, która spełnia minimum każdego z siedmiu cząstkowych kryteriów efektywności, przyjętych w międzynarodowej praktyce audytorskiej. Oficjalne wyniki X edycji Pereł Polskiej Gospodarki zostały ogłoszone 16 listopada 2012 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją rankingu objął Wicepremier i Minister Gospodarki oraz prezes Polskiej Akademii Nauk.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.