Kolejna nagroda dla płynu do mycia naczyń Ludwik

Data publikacji: 2013-04-25
Płyn do mycia naczyń Ludwik został nagrodzony złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2013 w ogólnopolskim programie prowadzonym przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. To już kolejna nagroda dla sztandarowego produktu spółki GRUPA INCO S.A.
Organizatorzy programu Konsumencki Lider Jakości 2013 zapytali reprezentatywną grupę 5410 konsumentów o najlepsze marki i firmy funkcjonujące na polskim rynku.  W kategorii płyny do mycia naczyń najwyżej ocenili oni produkowanego przez spółkę GRUPA INCO S.A. Ludwika.  

Redakcja Strefy Gospodarki zorganizowała program Konsumencki Lider Jakości 2013 po raz trzeci. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm obecnych na polskim rynku

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.