Kolejne nagrody i wyróżnienia dla produktów marki Ludwik

Data publikacji: 2013-05-29
Produkty marki Ludwik zdobywają coraz większe uznanie na rynku. Ostatnio zostały one nagrodzone złotym godłem TRUSTED BRAND przyznawanym przez Reader’s Digest oraz trzema wyróżnieniami w konkursie „Złoty Paragon” organizowanym przez miesięcznik Hurt i Detal.

Płyn do mycia naczyń Ludwik zdobył złote godło w 13 edycji European Trusted Brands - jednego z największych badań konsumenckich przeprowadzanego na zlecenie wydawnictwa Reader’s Digest. Nasi rodacy uznali sztandarowy produkt spółki GRUPA INCO S.A. jako najbardziej godną zaufania markę w tej kategorii. Środki czystości Ludwik zostały również docenione przez czytelników jednego z najbardziej znaczących tytułów na rynku prasy handlowej - Hurt i Detal. W konkursie „Złoty Paragon” aż trzy produkty tej marki otrzymały wyróżnienie za największą sprzedaż. W kategorii specjalistyczne środki czystości „Nagrodę Kupców Polskich” zdobył Ludwik płyn do mycia drewna, wśród uniwersalnych środków czystości wyróżniony został Ludwik płyn uniwersalny mydło marsylskie, a w kategorii płyny do mycia naczyń – Ludwik płyn do mycia naczyń cytrynowy 1000g.

To już kolejne nagrody jakie produkty chemii gospodarczej spółki GRUPA INCO S.A. zdobyły w tym roku. Na początku maja płyn do mycia naczyń Ludwik został nagrodzony złotym godłem Konsumencki Lider Jakości 2013 w ogólnopolskim programie prowadzonym przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

***
Więcej informacji udziela:
Marlena Krześniak
Made in PR
e-mail: m.krzesniak@madeinpr.pl
Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.