GRUPA INCO S.A. z Medalem Polskiej Przedsiębiorczości i Hitem Konsumenta 2014

Data publikacji: 2015-02-16

GRUPA INCO S.A. została jednym z Laureatów konkursu Medal Polskiej Przedsiębiorczości 2014. Wyróżnienie to nadawane jest w ramach ogólnopolskiego konkursu, którego założeniem jest promowanie dynamicznych, aktywnych przedsiębiorstw, cieszących się uznaniem Konsumentów.

Przy ocenie zgłoszeń uwzględnia się dotychczasowe certyfikaty i wyróżnienia, potwierdzające poziom metod zarządzania i kontroli jakości oraz wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Natomiast jednym z najważniejszych kryteriów jest opinia środowiska oraz tradycje firmy.

GRUPA INCO S.A. otrzymała również nagrodę Hit Konsumenta 2014 przyznaną za markę Ludwik. Hit Konsumenta jest projektem o ogólnopolskim zasięgu, mającym na celu wyróżnienie najpopularniejszych produktów dostępnych na rynku. Celem konkursu jest uznanie pozycji i popularności produktów wśród Klientów.

Nagrody zostały wręczone na Gali Finałowej Roku 2014 w dniu 12.02.2015r.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.