Kapsułki piorące LUDWIK uhonorowane godłem „Odkrycie Roku” w Ogólnopolskim Konkursie LAUR KONSUMENTA 2016

Data publikacji: 2016-08-02

Odkrycie Roku to wyróżnienie przyznawane w ogólnopolskim projekcie konsumenckim Laur Konsumenta\Klienta, jest to nagroda dla innowacyjnych produktów i usług, które pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów.  Oceny innowacyjności, perspektywy odbioru przez rynek oraz prognozowanej dynamiki wzrostu popularności dokonuje Komisja Konkursowa projektu Laur Konsumenta. 

LUDWIK kapsułki do prania tkanin białych WHITE - to skoncentrowany środek piorący z wybielaczem optycznym.  Dzięki nowoczesnej formule jest niezawodny w walce z plamami na białych tkaninach, chroniąc je jednocześnie przed szarzeniem. Posiada doskonałe właściwości piorące i odplamiające oraz nadaje praniu przyjemny, świeży zapach.

LUDWIK kapsułki do prania tkanin kolorowych COLOR – dzięki nowoczesnej formule są niezawodne w walce z plamami na kolorowych tkaninach, chroniąc je jednocześnie przed utratą kolorów. Posiadają doskonałe właściwości piorące i odplamiające oraz nadają praniu przyjemny, długotrwały zapach.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.