Ludwik płyn do mycia naczyń hipoalergiczny Przebojem FMCG 2016

Data publikacji: 2016-06-09

Ludwik płyn do mycia naczyń hipoalergiczny zajął I miejsce w konkursie Przeboje FMCG 2016 w kategorii „Środki do mycia naczyń”

Do rywalizacji o statuetkę oraz tytuł „Przeboju FMCG” stanęło w tym roku ponad 400 produktów. Rolę ich pierwszych selekcjonerów pełniło jury złożone z przedstawicieli czołowych sieci i firm dystrybucyjnych w kraju. Listę zwycięzców konkursu ostatecznie ustalili detaliści. 

Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń został stworzony z myślą o osobach mających delikatną i wrażliwą skórę dłoni. Płyn jest łagodny dla skóry, nie zawiera sztucznych barwników oraz kompozycji zapachowej. Jego właściwości hipoalergiczne zostały potwierdzone pozytywnym wynikiem badań dermatologicznych.

Zastosowana formuła myjąca sprawia, że płyn skutecznie myje i usuwa tłuszcz z naczyń. W rezultacie nasze naczynia są czyste i lśniące.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.