Kapsułki do zmywarek ALL IN ONE nagrodzone Medalem Europejskim

Data publikacji: 2017-06-08

Ludwik ALL IN ONE kapsułki do zmywarek zostały nagrodzone Medalem Europejskim. Organizatorami wydarzenia, które odbyło się 7 czerwca 2017 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie, byli: Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli. Medalami nagrodzono 132 firmy. 

Celem Ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą Medal Europejski jest: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej laureatami Medalu Europejskiego.

Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

Ludwik ALL IN ONE kapsułki do zmywarek posiadają nowoczesną formułę, która bezwzględnie walczy z tłuszczem, efektywnie usuwa nawet  najbardziej uporczywe zabrudzenia, nadaje połysk oraz zapewnia oszczędność wody i energii.  Wraz z rozpuszczaniem się substancji odpowiedzialnych za poszczególne etapy mycia powstaje idealny efekt jakościowy całego procesu, a w kuchni unosi się świeży, cytrynowy zapach.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.