Ludwik ALL IN ONE kapsułki do zmywarek bez fosforanów zwycięzcą X jubileuszowej edycji konkursu Przebój FMCG

Data publikacji: 2017-06-01

Z przyjemnością informujemy, że Ludwik ALL IN ONE kapsułki do zmywarek bez fosforanów zwyciężyły w X jubileuszowej edycji konkursu Przebój FMCG w kategorii „środki do mysia naczyń”.


Do dziesiątej edycji konkursu organizowanego przez „Magazyn Życie Handlowe” i instytut badawczy Millward Brown zgłoszono blisko 500 produktów w 51 kategoriach.

W pierwszym etapie konkursu dziewięciu jurorów oceniło produkty według ściśle określonych kryteriów: innowacyjność produktu, adekwatność ceny do jakości, opakowanie, dostępność i wsparcie sprzedaży.
W drugim etapie konkursu, spośród nominowanych przez jurorów produktów, detaliści – ankietowani przez instytut badawczy Millward Brown – wskazali zwycięzców.

63 nagrodzone statuetkami produkty zdaniem detalistów mają największy potencjał sprzedażowy, wśród nich Ludwik ALL IN ONE kapsułki do zmywarek bez fosforanów.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.