Nagroda Bene Comune dla GRUPY INCO S.A.

Data publikacji: 2017-11-27

GRUPA INCO S.A. została wyróżniona nagrodą dla przedsiębiorców Bene Comune podczas VII Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej w Weronie.

Wiadomość wideo z przemówieniem Papieża Franciszka oficjalnie otworzyła VII Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej w Weronie. Na tę edycję wydarzenia, które trwało od 23 do 26 listopada, organizatorzy wybrali temat "Lojalność to zmiana". "Wierność i zmiana na pierwszy rzut oka wydają się wskazywać na dwa sposoby bycia zbyt różnymi, aby były zrozumiałe" - powiedział ksiądz Adriano Vincenzi, koordynator festiwalu. "Jeśli jednak wierność jest drogą do poszanowania godności drugiej osoby, jeśli tłumaczy pierwotne otwarcie na prawdę, piękno i dobro, natychmiast staje się jasne, że lojalność wymaga zmiany: by „być” w coraz bardziej satysfakcjonujący sposób, prosimy o zmianę ".

Na bogaty program imprezy składały się seminaria, debaty oraz warsztaty pomysłów i dobrych praktyk, promowanych przez różne podmioty życia społecznego: przedsiębiorców, prawników, lekarzy, bankowców, przedstawicieli stowarzyszeń i pracowników.

 

Źródło: http://festival.dottrinasociale.it/

            https://www.facebook.com/KwartalnikSpoleczenstwo/

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.