Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich 2017 po raz kolejny dla miętowego płynu do mycia naczyń Ludwik

Data publikacji: 2017-06-01

Miętowy płyn do mycia naczyń Ludwik 1000 g. zajął I miejsce w konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Popularny w polskich domach od kilku pokoleń „Ludwik” po raz kolejny stał się Liderem Sprzedaży w kategorii „Środki do mycia naczyń”.

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal jak co roku od siedmiu lat przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” dla najlepszych produktów na rynku FMCG.  Dzięki głosom oddanym przed Detalistów możliwe było wskazanie produktów, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju handlu detalicznego w Polsce, a także nagrodzić liderów konkurencyjności.

Uroczysta Gala, na której wręczono kilkadziesiąt prestiżowych statuetek zwycięskim produktom w wielu kategoriach, odbyła się 25 maja 2017 r.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.