Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca za płyn do naczyń Ludwik

Data publikacji: 2018-05-17

Z radością informujemy, że nasza firma otrzymała nagrodę Hermesa 25-lecia Poradnika Handlowca, przyznaną za płyn do naczyń Ludwik, w ramach ogólnopolskiego głosowania detalistów – handlowców branży FMCG, reprezentujących tzw. handel „małoformatowy”.

Po raz pierwszy w 25-letniej historii Poradnika Handlowca, nagrodą Hermesa uhonorowano najbardziej cenione marki branży FMCG – wytwórców, którzy od lat dostarczają swoje wyroby do sklepów w Polsce. Nagrodzonych wyłoniło głosowanie trwające przez marzec i kwiecień bieżącego roku. Ze względu na formułę, głosowanie spotkało się z dużym odzewem środowiska detalistów, którzy wykorzystali tę okazję, żeby uhonorować marki i producentów, z którymi pracują na przestrzeni ostatnich 25 lat.

Uroczystość wręczenia prestiżowych statuetek Hermesa 25-lecia miała miejsce w trakcie tegorocznej, jubileuszowej Gali Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora.

Galeria

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.